23.05.2018

Jako dárek ke Dni dětí jsme letos pro naše děti z mateřské školy Sofie vybrali výlet do Farmaparku Soběhrdy. Počasí bylo ideální na krásnou procházku,  takže jsme si dostatečně prohlédli všechna zvířátka, která lze v parku pozorovat – velký úspěch u dětí sklidili zejména lama a velbloud.

Pověděli jsme si také něco o tom, jaké prostředí zvířátka pro svůj život potřebují, jakou péči jim lidé musí věnovat a nebo jaká je jejich oblíbená strava.

Moc jsme si užili také všechny atrakce pro děti, ať už venkovní nebo vnitřní, od houpaček, přes klouzačky či opičí lanovou dráhu. Spoustu času jsme strávili na obří trampolíně, neboť skákání je zábava, která děti nikdy neomrzí. Velkou radost nám udělalo také stavění z velkých dřevěných kostek, kterého se spolu s dětmi zhostil také pan řidič autobusu a postavili opravdu krásné stavby. Nemalým zážitkem byl pro děti také oběd v restauraci – pochutnaly si na masových kuličkách s rajskou omáčkou.

Touto cestou bychom rádi poděkovali „našemu“ panu řidiči, za jeho ochotu a čas, který naší školce i škole věnuje.