Proč pracujeme s rodičem a dítětem?

Sofie je moderní škola vycházející z Montessori filozofie. Naším cílem je v dětech zažehnout plamen poznávání, podporovat jejich chuť do objevování nového a zachovat hlad po pochopení, jak a proč svět a věci kolem nás fungují.

Ve věku do 2 let dítěte jsou naším nástrojem, jak se zapojit do tohoto procesu, herničky, formát spolupráce rodič-dítě a učitelka/průvodkyně. V současnosti běží 2 turnusy, v úterý odpoledne a v pátek dopoledne.

Herničky pro batolata a maminky nebo tatínky

Hledáte podnětné a inspirující prostředí pro Vaše batole, které ho jen nezabaví, ale všestranně rozvíjí? Přidejte se na naše herničky! V nádherném, pečlivě připraveném prostředí, uspořádaném na základě vývojových potřeb batolat, se budeme setkávat v malé skupince 4 maminek a čtyř dětí (ve věku od 18 měsíců do 2 let) po dobu dva a půl měsíce (10 setkání jednou týdně od 8:30 do 11:00).

Společně, za vedení a podpory zkušeného učitele, budete procházet různorodými činnostmi, které batolatům dávají příležitost zdokonalovat jemnou a hrubou motoriku, rozvíjí slovní zásobu, vedou děti k samostatnosti, posilují schopnost ovládání impulsů a dávají dětem příležitost budovat základy kritického myšlení.

Součástí herniček je nabídka seminářů, které jsou v nabídce 2x ročně.

Máte dotazy?

Zavolejte nebo napište. Nejvíce se dozvíte, když se k nám přijdete podívat do třídy batolat, uvidíte děti i učitele při práci a uděláte si obrázek o tom, co Vám mohou herničky nabídnout.

Stačí se ozvat Mirce Zouhar, vedoucí sekretariátu MŠ Sofie na info@ms-sofie.cz. Případně jí můžete zavolat na +420 773 220 281. Ráda vám pomůže.