Semináře a workshopy

Výchova dětí představuje pro rodiče jedinečné výzvy a zodpovědnost. Rodiče často procházejí novým a neznámým terénem, kde se snaží najít rovnováhu mezi láskou a vedením. Důraz na komunikaci, sebedůvěru a respekt k jedinečné osobnosti dětí může posílit jejich sebepojetí. Klíčové je také vytváření vyváženého prostředí, kde se mohou naučit sdílet, spolupracovat a rozvíjet své schopnosti. Výchova obecně vyžaduje citlivý přístup, který podporuje jejich samostatnost a emocionální pohodu.

Využitím našich zkušeností, vzdělání a praxe s dětmi se snažíme předat rodičům dovednosti a kompetence k porozumění svých dětí, nalezení cesty tam, kde není vidět. Děti našich rodičů vidíme v jiném prostředí a jiném světle a jsme tak schopni nabídnout jiný úhel pohledu při řešení konkrétních otázek.

Jak se na seminář přihlásit?

Klikněte na Chci se přihlásit a napište nám. Chcete-li, zavolejte rovnou Mirce Zouhar, vedoucí sekretariátu MŠ Sofie na +420 773 220 281, zapíše Vás na nejbližší seminář. Nebo jí pošlete zprávu na seminare@ms-sofie.cz. Ráda vám pomůže.

Podzimní i jarní semináře ve školním roce 2023-24 již přoběhly. I tak si Vás rádi zapíšeme na další opakování.

• Podzimní i jarní série seminářů již proběhly. Budeme se těšit při nejbližší příležitosti.